Wybuch wojny staje się coraz bardziej realny. Można było sądzić, że wybuchnie dopiero po uruchomieniu amerykańskich stacji wczesnego ostrzegania w Redzikowie i na Łotwie – ale mnożą się oznaki, że może to nastąpić znacznie wcześniej – i będzie to krótka wojna atomowa:

1) Rząd RFN wezwał obywateli do zgromadzenia 10-dniowych zapasów żywności
2) Barak Hussein Obama odmówił podpisania deklaracji, że USA jako pierwsze nie użyją broni jądrowej.
3) Premier Słowacji oznajmił, że według Jego informacji wojna wybuchnie w ciągu miesiąca.
4) Wojny na ogół rozpoczyna się po żniwach i wykopkach.
5) Chiny nieoczekiwanie ogłosiły sojusz wojskowy z Rosją i też szykują się do wojny.
6) Trwają ruchy wojsk rosyjskich polegające na ich rozśrodkowaniu, by nie mogły być zniszczone jednym uderzeniem atomowym.
7) Nasila się ostra agresywna propaganda.
8) Rozpoczęły się już tarcia: Syria, Jemen

Czy możemy coś w tej sprawie zrobić?

Zapewne nie. Ale trzeba próbować – by mieć czyste sumienie, że zrobiliśmy, co się dało.

W tym celu należy:
A) Podpisać ten apel:
Podpisać ten apel: Wzywamy Rząd III Rzeczypospolitej do zaprzestania jakichkolwiek działań mogących prowadzić do wybuchu wojny – i ogłoszenia, że w przypadku jeśli ona wybuchnie – mimo, że nie został zaatakowany żaden kraj należący do NATO – Rzeczypospolita Polska zachowa neutralność.

B) Zamieścić ten apel lub link do tej strony na możliwie wielkiej liczbie stron. Oczywiście na tych najpopularniejszych – ale nie należy zapominać o stronach lokalnych gazet oraz stacji radiowych i telewizyjnych – i wszystkich innych forach.
Należy przystąpić do tej akcji JUŻ! Przypominamy, że na kilka dni przed wybuchem I Wojny Światowej nikomu do głowy nie przychodziło, że niedługo wybuchnie i zniszczy cały ówczesny porządek świata!
Janusz Korwin-Mikke

Przyczyny wojny:
1. Wszystkie państwa Europy i Ameryki są beznadziejnie zadłużone i ratują się dodrukiem pustego pieniądza. Podczas wojny długów się nie spłaca, a katastrofę gospodarczą zwali się na wojnę. Z dokładnie tych samych powodów Adolf Hitler musiał wypowiedzieć wojnę w 1939 roku: 1 stycznia 1940 musiałby ogłosić niewypłacalność III Rzeszy.
2. Stany Zjednoczone mają obecnie potężną armię – ale z powodu zadłużenia nie mogą już utrzymywać takiej przewagi militarnej – a siły Chin, Iranu i Rosji wzrastają. To dla USA ostatnie lata, by zagwarantować sobie hegemonię w świecie.
3. Stany Zjednoczone są niekwestionowanym ośrodkiem władzy. Stanami rządzi układ Demokraci-Republikanie, jeszcze bardziej utrwalony i skorumpowany, niż układ PO-PiS w Polsce. Dojście do władzy p.Donalda Trumpa oznacza, że uzyska On dostęp do tajnych informacyj mogących zrujnować ten układ. Możliwe, że niektóre kręgi w USA mogą uważać, że wojna światowa, której wybuch mógłby uniemożliwić wybór p.Trumpa, jest mniejszym złem.
4. Niektóre wpływowe kręgi w USA (i nie tylko) mają nadzieję wprowadzić radykalne zmiany społeczne.
5. Przemysł zbrojeniowy liczy na nowe zamówienia.
6. Generałowie w USA i nie tylko marzą, by wreszcie zrobić to, do czego całe życie byli szkoleni.
7. Izrael obawia się, że Iran niedługo będzie miał broń jądrową – a ma już rakiety mogące dosięgnąć terytorium Palestyny. Lobby izraelskie jest w USA silne i w przypadku zwycięstwa p.Hilarii Clintonowej stałoby się decydujące.

Nie chcemy wojny